O e-shope ralpu

Vznik a postavenie na trhu

E-shop ralpu vznikol v roku 2019 a sídli v Liptovskom Mikuláši. Bol založený ľuďmi, ktorí sú zanietení športom v horách. Odtiaľ prišla aj myšlienka mať vlastný e-shop so športovým tovarom. Nosnou značkou v ponúkanom sortimente sú GPS hodinky americkej značky COROS. E-shop ralpu bol prvým predajcom tejto značky na Slovensku a výrazným spôsobom sa pričinil k rozšíreniu povedomia o tejto značke v športovej komunite na Slovensku. Za niekoľko rokov pôsobenia si e-shop ralpu vybudoval reputáciu kvalitného e-shopu s výbornou podporou pred a aj po nákupe. Pozri si hodnotenia zákazníkov pri hodinkách COROS, kde sú vyzdvihované servis a podpora, blog s detailnými recenziami, vysvetleniami technológií, návodmi ako trénovať či rozsiahlú databázu článkov COROS podpory v slovenčine, ktorá je exkluzívne prístupná iba pre ralpu zákazníkov. E-shop ralpu je najväčším autorizovaným predajcom značky COROS na Slovensku.

Jednoduchou a nekomplikovanou filozofiou e-shopu ralpu je robiť všetko tak, ako by to bolo očakávané od kvalitného e-shopu s dobrou povesťou a službami. A najmä, aby bolo zo všetkého cítiť, že za e-shopom sú ľudia, ktorí sa športu v horách rozumejú a žijú nim. Zákazníci oceňujú promptnosť a kamarátskosť komunikácie, schopnosť poradiť a prakticky riešiť prípadné problémy. E-shop ralpu pôsobí aj na českom trhu, kde prevádzkuje svoj samostatný obchod zameraný tiež na predaj produktov značky COROS.

E-shop ralpu hrdo podporuje talentovaných športovcov a športovkyne v horách: Jakuba Šiarnika - reprezentant SR v skialpinizme, Denisu Šulcovú - prvá UIAGM certifikovaná horská vodkyňa na Slovensku a Mateja Bernáta - špičkový český atlét v horách s mnohými oceňovanými (prvo)výstupmi vo Vysokých Tatrách, Alpách a Himalájach. E-shop ralpu tiež podoruje a organizuje SkyRace Poludnica Run v Nízkych Tatrách, ktorý je súčasťou slovenskej skyrunningovej série. E-shop ralpu je aktívnym členom a podporovateľom Slovenskej Skyrunningovej Asociácie a taktiež podporuje bežecké a skialpové podujatia v horách na Slovensku.

Firemné údaje

Ralpu, s.r.o.
E.Š.Martinčekovej 4506/4
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovensko
Tel. číslo: +421 949 042 755
E-mailová adresa: info@ralpu.sk
IČO: 52729028
IČ DPH: SK2121115535
Zápis v Obchodnom registri: podnikateľský subjekt Ralpu, s.r.o. je zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Žilina, číslo vložky 73382/L, dňa 23.10.2019.