COROS Vertix 2 a Wi-Fi pripojenie

Ako čítať návodJednotlivé kroky v návode vychádzajú z nastavenia hodiniek v anglickom jazyku. Anglický výraz v menu, ktorý vidíš v hodinkách, označujeme nasledovne: Text v angličtine. Jeho význam na niektorých miestach prekladáme v zátvorkách do slovenčiny: OFF (vypnúť) alebo Tones Zvuky.

Úvod

COROS Vertix 2 ponúka možnosť pripojiť sa k sieti Wi-Fi a stiahnuť si nové softvérové aktualizácie priamo do hodiniek.

Pripojenie k Wi-Fi sieti

Nižšie nájdeš návod na pripojenie GPS hodiniek COROS Vertix 2 k sieti Wi-Fi.

Návod
  • Hlavná obrazovka podrž spodné bočné tlačidlo vyber System (Systémové menu) Wi-Fi (Wi-Fi pripojenie) Add Network (pridaj sieť).
Wi-Fi pripojenie.
Pripájanie sa hodiniek k Wi-Fi sieti.

GPS hodininky COROS Vertix 2 vyhľadajú a zobrazia dostupné Wi-Fi siete. Vyber požadovanú Wi-Fi sieť, ku ktorej sa chceš pripojiť a zadaj heslo v COROS apke v telefóne, ktorý máš spárovaný so svojimi COROS GPS hodinkami.

Zadanie hesla v COROS apke pre pripojenie sa k sieti Wi-Fi.
Zadanie hesla v COROS apke pre pripojenie sa k sieti Wi-Fi.

Spôsob prijímania softvérových aktualizácií

Po úspešnom pripojení k sieti Wi-Fi si môžeš nastaviť spôsob prijímania softvérových aktualizácií. A to buď automaticky alebo manuálne.

Návod
  • Hlavná obrazovka podrž spodné bočné tlačidlo vyber System (Systémové menu) Wi-Fi (Wi-Fi pripojenie) Firmware Update (softvérové aktualizácie) Auto (automatická softvérová aktualizácia) Check for Update (manuálna kontrola dostupnosti softvérovej aktualizácie).

Pri výbere možnosti Auto aktualizácia softvéru v GPS hodinkách COROS prebehne bez nutnosti použitia telefónu.


Chyba, nepresnosť, nejednoznačnosť?Daj nám prosím vedieť, ak si našiel preklep, návod bol nezrozumiteľný, prípadne máš ďalšie otázky a my ti radi pomôžeme. Napíš nám prosím email: info@ralpu.com. Ďakujeme!

Radi pomôžeme

Otázky, nejasnosti?Pošli nám správu, prípadne nám zanechaj tel. číslo a ozveme sa ti čo najskôr.

Ozveme sa ti čo najskôr čase medzi 08:00 - 19:00 hod.