Vypredané

COROS APEX 2 Pro
Kilian Jornet Edition

Kilian Jornet - žijúca legenda a nepochybne najlepší horský atlét všetkých čias. Jeho športové resume je ako z inej planéty - od traťového rekordu na UTMB, až po dva rýchlostné výstupy na Mt. Everest v priebehu týždňa. COROS APEX 2 Pro - Kilian Jornet Edition je inšpirovaný hlbokým prepojením Kiliana s horami a prináša prvotriednu tréningovú technológiu na zápästí, bezkonkurenčný štýl a ešte oveľa viac.

Limitovaná edícia

Iba 5 000 kusov na celom svete. Zaručená unikátnosť.

Iba 5 000 kusov vyrobených pre celý svet. Si die hard fanúšikom Kiliana alebo hľadáš zberateľský kúsok? Jedno je isté, tento unikátny set bude mať iba zopár ľudí na svete. E-shop ralpu očakáva iba veľmi limitované množstvá. Nenechaj si újsť túto unikátnu možnosť a zarezervuj si svoj kúsok.

Jedinečná farebná kombinácia

Biela a kamenno sivá farba. Ako hory v údolí Romsdalen.

Jedinečná farebná kombinácia tejto limitovanej edície je poctou zasneženým nórskym horám a majestátnemu údoliu Romsdalen, v ktorom Kilian žije a trénuje. Tento kraj má nápadnú bielu a sivú farbu. A navyše, hodinky sú dodávané s klasickým silikonovým a tiež textilným nylonovým remienkom.

NNormal čiapka navyše

Krásny set. S bonusmi navyše.

Extra bonus, COROS APEX 2 Pro - Kilian Jornet Edition set okrem dvoch rôznych remienkov obsahuje aj odvetranú bežeckú čiapku NNormal. Filozofiou Kilianovej vlastnej značky NNormal je jednoduchosť a táto čiapka to len podčiarkuje. Krásny set, ktorý odzrkadľuje Kilianov pohľad na život - prostosť a nekomplikovanosť.

Kilian Jornet Edition - limitovaná dostupnosť

Dostupných iba 5 000 kusov na celom svete. Nepremeškaj túto jedinečnú príležitosť.

COROS APEX 2 Pro - Kilian Jornet Edition je dostupný iba v limitovanom množstve. Na Slovensku je k dispozícii iba zopár kusov. Kúp si svoj kúsok v e-shope ralpu, ktorý je autorizovaným a najväčším predajcom značky COROS na Slovensku.

COROS APEX 2 Pro - Kilian Jornet Edition set obsahuje:
COROS APEX 2 Pro + 1 x silikonový remienok + 1 x nylonový remienok + bežecká čiapka NNormal
(Pre detaily viď galériu nižšie.)

Vypredané

cena
549 €

Kúpiť

Video

Kilian v akcii s hodinkami. V nádhernom údolí Romsdalen.

Galéria

Detaily COROS APEX 2 Pro - Kilian Jornet Edition